(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-18 14:55

POWYŻEJ 5

(Nr 2163462)
POWYŻEJ 5

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

0.80

Waga w kg (łączna):

1500.00

Ilość sztuk:

15

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2797.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru lub materiałem. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Łowicz, Polska

23 lis 2017

Adres i termin dostawy

Alicante/Alacant, Hiszpania

26 lis 2017