(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2016-11-29 03:21

Poznań-Barcelona

(Nr 1467832)
Poznań-Barcelona

Waga w kg:

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2103.10 km

Informacje dodatkowe:

Hola busco camiones españoles que hacen esta ruta para aprovechar posible espacio Tengo carga voluminosa no pesada aproximadamente 1000kg

Oferty od Przewoźników (0)

3290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 10:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-29 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przetransportowania nieduży ładunek, który nie wymaga zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga skorzystania z całej powierzchni, wówczas wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 

    Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których ciężar przekracza 3,5 t. i inne maszyny spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka oraz furgon. Gatunek ciężarówki powinien być dopasowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, ważnejego parametry – ciężar i wielkość. Należy również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, wypada opisać ładunek. Kluczowa jest również informacja w tematyce usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy również załadunek i wyładunek. Ważnym elementem może być również czas wykonania transportu.

    Ładunki przewożone w tematyce LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy, aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Barcelona

Termin elastyczny