(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-24 12:54

pozostalosci po przeprowadzce (Nr 2745128)

pozostalosci po przeprowadzce

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 749.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka pakunków, aby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem nieduże meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Kahl am Main, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gänserndorf, 2230, Austria

Termin elastyczny