(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-27 18:18

Praalka,lodówka,kuchenka

(Nr 2119248)
Praalka,lodówka,kuchenka

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 687.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na dwa typy: sprzęty elektryczne dużych formatów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu produktów AGD

    Jeżeli zamawiasz transport urządzeń AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz martwić się o stosowne zabezpieczenie wyposażenia. W momencie, gdy chcesz przetransportować urządzenie AGD samodzielnie, zachowaj szczególną ostrożność, aby ustrzec się uszkodzeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po urządzeniu.

    Zamrażarki powinno się odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, trzeba zdemontować oraz spakować osobno. W momencie transportu pralki trzeba zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD wypada zamknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie duże takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy szczególnie od wielkości, masy i uszkodzenia urządzenia AGD. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na cenę jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu wyładunku. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 zł. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 zł.

Adres i termin nadania

Koszalin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny