(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pracownia Architektury wnętrz - zniesienie i wniesienie do czasowego magazynu rozbiórka kilku mebli. (Nr 6147131)

Waga w kg (łączna):

9999999

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

pomieszczenie firmowe

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 18.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 26 maj 2020 do 29 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice

Od 26 maj 2020 do 1 cze 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać książki na parę pudeł, żeby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego dobytku.