(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-07-24 21:02

prądnica, silnik 150kw

(Nr 3008304)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

900.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2135.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń i sprzętu wymaga praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna właściwie osłonić urządzenie, żeby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń i sprzętu będzie uzależniona zazwyczaj od wielkości jak i wagi przedmiotu, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do obszaru wyładunku. Głównie transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania odpowiednich koncesji oraz dużej wiedzy ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu poza teren Polski

    Popularnymi kierunkami w zagranicznym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Średni koszt transportu maszyn i sprzętu na jeden kilometr na trasie Polska – Anglia wynosi 0,70 PLN. Orientacyjnie np., przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia cena wyniesie średnio 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za transport maszyn poniesiemy koszt blisko 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka zapłacimy średnio 1,18 zł/km, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Agglomerato Industriale, 84021, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radziejów, 88-200, Polska

Termin elastyczny