(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-28 18:03

Pralka

(Nr 2120643)
Pralka

Długość [m]:

0.60

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

65.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

50

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 16.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli sprzęty dla domu możemy skwalifikować na 2 typy: produkty elektryczne większych formatów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

    Jeżeli zlecasz transport sprzętu AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz niepokoić się o właściwe osłonięcie artykułu. W sytuacji, kiedy planujesz przewieźć sprzęt AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną uwagę, aby uniknąć zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po sprzęcie.

    Zamrażarki należy rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, powinno się wyciągnąć oraz spakować odrębnie. W trakcie transportu pralki powinno się zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD należy pozamykać i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz pudełka – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy głównie od wymiarów, wagi i sprawności urządzenia AGD. Innym bodźcem wpływającym na cenę będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 zł. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 złotych.

Adres i termin nadania

Spokojna, Gdynia, 81-549, Polska

28 paź 2017

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

28 paź 2017