Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-28 18:03

Pralka

(Nr 2120643)
Pralka

Długość [m]:

0,60

Szerokość [m]:

0,80

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

65.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

50

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 16.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (1)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

55 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-10-2017, 20:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-28 do 2017-10-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-10-31, 21:42

Opis oferty:

Witam, załadunek możliwy od 28 października do 1 listopada.Zapewniamy kompleksowa usługę tzn. załadunek, terminowy rozładunek, informacje telekomunikacyjna ap-ropo wysłanego załadunku.bezpośredni dowóz do klienta jeśli są państwo zainteresowani zapraszamy do wybrania naszego zlecenia. dopasowujemy się do terminu klienta

Cena (zawiera VAT): 55 zł

Wiadomości: (1)

ZapytajO
28-10-2017, 21:29
Szanowni państwo jako solidna firma oferujemy 2 pracowników,załadunek, rozładunek, auto o ładowności 1536 kg., kompleksową obsługę, terminowe doręczenie państwa dóbr. Cenimy klienta więc nie ma problemu z wystawieniem faktury VAT, posiadamy doświadczenie ogólnoeuropejskie.Możliwość ubezpieczenia przesyłek.Zapraszamy do skorzystania z komfortowych usług.Zapraszamy do współpracy i wybraniu naszej oferty. Pozdrawiamy

150 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2017, 16:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-03 do 2017-11-22

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa gatunki: sprzęty elektryczne większych rozmiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki transportu sprzętu AGD

    Gdy zlecasz przewóz produktów AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie trzeba martwić się o stosowne zabezpieczenie artykułu. W przypadku, kiedy planujesz przewieźć urządzenie AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby ustrzec się zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Zamrażarki powinno się rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, należy zdemontować i zapakować odrębnie. W momencie transportu pralki wypada zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i innych otwieranych sprzętów AGD powinno się domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki chronimy styropianem. Sprzęty wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, wagi i stanu technicznego produktu AGD. Innym czynnikiem wpływającym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 . Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt zaledwie 100 złotych. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 .

Adres i termin nadania

Spokojna, Gdynia, Polska

28 paź 2017

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

28 paź 2017