(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-11-17 09:23

Pralka

(Nr 2161230)

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

55

Wysokość [m]:

75

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 389.00 km

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można podzielić na 2 typy: urządzenia elektryczne większych rozmiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu urządzeń AGD

    Kiedy zamawiasz transport urządzeń AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu. W przypadku, gdy musisz przewieźć sprzęt AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną uwagę, żeby ustrzec się zniszczeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne kartony po produkcie.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, powinno się wyjąć oraz popakować odrębnie. W przypadku transportu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD wypada pozamykać i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz kartony – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Artykuły duże przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy głównie od wymiarów, ciężaru i sprawności produktu AGD. Kolejnym elementem rzutującym na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy niecałe 100 zł. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 PLN.

Adres i termin nadania

Chełmża, 87-140, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chorzów, Polska

Termin elastyczny