(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-10 19:08

Pralka

(Nr 2273452)

Długość [m]:

54

Szerokość [m]:

66

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

57.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

130

Dystans: 225.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli sprzęty dla domu można podzielić na 2 typy: sprzęty elektryczne większych rozmiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu produktów AGD

    Gdy zamawiasz transport sprzętu AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz niepokoić się o odpowiednie osłonięcie produktu. W momencie, kiedy planujesz przetransportować urządzenie AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby ustrzec się uszkodzeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po produkcie.

    Zamrażarki wypada odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, wypada wyjąć i spakować osobno. W trakcie transportu pralki wypada zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i innych otwieranych sprzętów AGD trzeba zamknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Wyposażenie wysokie takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, wagi i działania artykułu AGD. Innym bodźcem wpływającym na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Np., za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy niecałe 100 PLN. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 zł.

Adres i termin nadania

Oświęcim, Polska

Od 11 sty 2018 do 17 sty 2018

Adres i termin dostawy

Nowa Wieś Wrocławska, 55-080, Polska

Od 11 sty 2018 do 19 sty 2018