(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-28 14:25

pralka

(Nr 2328088)
pralka

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

85

Waga w kg (łączna):

90.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 470.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

280 zł

ID firmy: 497751
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-02-2018, 23:53

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-12

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-12, 10:51

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 280 zł

Wiadomości:

490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 15:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Marlena T. :)

Cena (zawiera VAT): 490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na dwa gatunki: artykuły elektryczne większych wymiarów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu urządzeń AGD

Gdy zlecasz transport sprzętu AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie trzeba niepokoić się o stosowne zabezpieczenie sprzętu. W przypadku, kiedy chcesz przewieźć produkty AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną uwagę, aby ustrzec się zniszczeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne kartony po urządzeniu.

Lodówki powinno się odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, wypada zdemontować oraz popakować odrębnie. W momencie przewozu pralki należy zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i innych otwieranych sprzętów AGD powinno się domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące i różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki chronimy styropianem. Artykuły duże takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy szczególnie od wymiarów, masy i uszkodzenia wyposażenia AGD. Innym bodźcem rzutującym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt niecałe 100 PLN. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 złotych.

Adres i termin nadania

Sulechów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Olsztynek, 11-041, Polska

Termin elastyczny