(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-28 14:25

pralka

(Nr 2328088)
pralka

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

85

Waga w kg (łączna):

90.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 470.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 gatunki: sprzęty elektryczne dużych gabarytów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby transportu wyposażenia AGD

    Kiedy zamawiasz transport wyposażenia AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz niepokoić się o odpowiednie zabezpieczenie wyposażenia. W przypadku, kiedy musisz przetransportować produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną uwagę, żeby uchronić się od uszkodzeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne kartony po urządzeniu.

    Lodówki trzeba odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, powinno się wyjąć i spakować osobno. W trakcie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i pozostałych otwieranych sprzętów AGD powinno się pozamykać i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i kartony – a rogi lodówki osłaniamy styropianem. Artykuły wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, wagi i działania produktu AGD. Kolejnym bodźcem rzutującym na koszt jest odległość od momentu załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt niecałe 100 PLN. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

Sulechów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Olsztynek, 10-041, Polska

Termin elastyczny