(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

pralka (Nr 2528196)

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

55

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 1926.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Hrubieszów

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa typy: artykuły elektryczne znaczących formatów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

    Gdy zlecasz przewóz wyposażenia AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o odpowiednie zabezpieczenie wyposażenia. W momencie, gdy musisz przewieźć urządzenie AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną czujność, aby uniknąć uszkodzeń oraz zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po sprzęcie.

    Lodówki powinno się odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, powinno się wyjąć oraz zapakować odrębnie. W momencie przewozu pralki powinno się zadbać o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD wypada zamknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące i pudełka – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Artykuły wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, masy i działania produktu AGD. Innym elementem wpływającym na koszt jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 zł. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 PLN.