(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-05-24 13:43

pralka (Nr 2745400)

pralka

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 71.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić dwa gatunki: urządzenia elektryczne znaczących rozmiarów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu sprzętu AGD

    Kiedy zlecasz transport produktów AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o należyte zabezpieczenie sprzętu. W sytuacji, gdy musisz przetransportować produkty AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby uchronić się od uszkodzeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne kartony po produkcie.

    Lodówki należy odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, powinno się zdemontować oraz spakować odrębnie. W momencie przewozu pralki wypada zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD wypada pozamykać i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz pudełka – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Wyposażenie wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy głównie od wymiarów, wagi i uszkodzenia urządzenia AGD. Kolejnym bodźcem oddziaływującym na cenę będzie odległość od momentu załadunku do momentu rozładunku. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy niecałe 100 PLN. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 zł.

Adres i termin nadania

Moniuszki, Jarocin, 63-200, Polska

24 maj 2018

Adres i termin dostawy

Rolna, Poznań, Polska

25 maj 2018