(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-25 12:26

Pralka (Nr 2749512)

Pralka

Długość [m]:

0.59

Szerokość [m]:

0.45

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

65.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 293.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej wymiarów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu paczki, warto opublikować za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. Zwłaszcza delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pruszków, 05-800, Polska

Termin elastyczny