(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

pralka (Nr 5531042)

pralka

Długość [m]:

61

Szerokość [m]:

64

Wysokość [m]:

89

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 126.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Urządzenia AGD, czyli artykuły dla domu można podzielić na dwa gatunki: urządzenia elektryczne większych gabarytów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu wyposażenia AGD

Jeżeli zamawiasz przewóz urządzeń AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie trzeba niepokoić się o stosowne zabezpieczenie produktu. W sytuacji, kiedy planujesz przetransportować produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną uwagę, żeby ustrzec się uszkodzeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po urządzeniu.

Lodówki powinno się odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, powinno się wyjąć i spakować odrębnie. W momencie przewozu pralki wypada zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD powinno się domknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Artykuły pokaźne takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

Cena przewozu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, ciężaru i sprawności sprzętu AGD. Innym bodźcem rzutującym na koszt będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu docelowego. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy około 100 PLN. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 zł.