(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pralka (Nr 5631951)

Pralka

Długość [m]:

0.65

Szerokość [m]:

0.66

Wysokość [m]:

0.88

Waga w kg (łączna):

74.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 162.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Racibórz

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na 2 gatunki: urządzenia elektryczne dużych wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby przewozu produktów AGD

Gdy zamawiasz przewóz urządzeń AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba obawiać się o należyte zabezpieczenie sprzętu. W przypadku, kiedy planujesz przetransportować sprzęt AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną czujność, aby uniknąć uszkodzeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po produkcie.

Zamrażarki powinno się rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, wypada wyjąć oraz popakować odrębnie. W przypadku transportu pralki powinno się zadbać o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty wysokie takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

Koszt transportu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, wagi i sprawności produktu AGD. Kolejnym elementem rzutującym na koszt jest odległość od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy zaledwie 100 zł. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 PLN.