(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-07-23 11:56

Pralka 57kg

(Nr 3000020)
Pralka 57kg

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

57.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1128.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli artykuły dla domu można podzielić na 2 gatunki: urządzenia elektryczne dużych gabarytów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki transportu produktów AGD

    Kiedy zamawiasz przewóz sprzętu AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie ma konieczności obawiać się o stosowne zabezpieczenie artykułu. W momencie, kiedy chcesz przewieźć sprzęt AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby ustrzec się uszkodzeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada wyciągnąć oraz popakować osobno. W momencie transportu pralki powinno się zadbać o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD wypada domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz kartony – a rogi pralki chronimy styropianem. Sprzęty znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy głównie od wymiarów, masy oraz sprawności sprzętu AGD. Kolejnym elementem rzutującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt zaledwie 100 złotych. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 złotych.

Adres i termin nadania

Nelkenstraße 39, Herrenberg, 71083, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowy Targ, Polska

Termin elastyczny