(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-02-22 12:21

Pralka candy gł 33cm; szer 60cm; wys 70cm (Nr 2404500)

Pralka candy gł 33cm; szer 60cm; wys 70cm

Długość [m]:

33

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 299.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli sprzęty dla domu możemy skwalifikować na dwa typy: urządzenia elektryczne większych wymiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu urządzeń AGD

    Gdy zlecasz przewóz produktów AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o należyte zabezpieczenie produktu. W przypadku, kiedy planujesz przetransportować urządzenie AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną uwagę, żeby ustrzec się uszkodzeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po produkcie.

    Lodówki wypada odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, należy zdemontować i zapakować osobno. W przypadku przewozu pralki należy zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy pozamykać i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD stosuje się folię stretch, sznurki i kartony – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, masy oraz stanu technicznego artykułu AGD. Kolejnym bodźcem rzutującym na koszt jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 złotych. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 zł.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny