(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-02-22 00:03

Pralka i suszarka odbiór tylko 23.02 w godzinach 16:00-22:00

(Nr 2403144)
Pralka i suszarka odbiór tylko 23.02 w godzinach 16:00-22:00

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

56.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 146.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: artykuły elektryczne dużych rozmiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Jeśli zlecasz przewóz produktów AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie musisz martwić się o należyte osłonięcie sprzętu. W momencie, gdy chcesz przetransportować produkty AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uchronić się od zniszczeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne kartony po urządzeniu.

    Lodówki trzeba odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, trzeba zdemontować i spakować osobno. W momencie transportu pralki należy zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i pudełka – a rogi lodówki osłaniamy styropianem. Artykuły pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, wagi i stanu technicznego produktu AGD. Innym elementem mającym wpływ na koszt będzie odległość od momentu załadunku do momentu docelowego. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy niecałe 100 złotych. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 zł.

Adres i termin nadania

Warszawa, 00-001, Polska

23 lut 2018

Adres i termin dostawy

Łódź, 93-208, Polska

23 lut 2018