(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-02-22 00:05

Pralka i suszarka odbiór tylko 23.02 w godzinach 16:00-22:00

(Nr 2403148)
Pralka i suszarka odbiór tylko 23.02 w godzinach 16:00-22:00

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

56.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 146.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli sprzęty dla domu można podzielić na 2 gatunki: artykuły elektryczne dużych rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu produktów AGD

    Gdy zamawiasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o odpowiednie osłonięcie artykułu. W momencie, gdy planujesz przewieźć produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po produkcie.

    Zamrażarki należy rozmrozić przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, powinno się zdemontować oraz zapakować osobno. W przypadku transportu pralki powinno się zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwi pralek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD trzeba domknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a rogi lodówki osłaniamy styropianem. Sprzęty duże przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy głównie od wymiarów, masy oraz stanu technicznego artykułu AGD. Innym elementem oddziaływującym na koszt jest odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 PLN. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 złotych.

Adres i termin nadania

Warszawa, 00-001, Polska

22 lut 2018

Adres i termin dostawy

Łódź, 93-208, Polska

22 lut 2018