(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-08 15:24

pralka I szafa

(Nr 2017169)
pralka I szafa

Długość [m]:

2.20

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

130.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 925.00 km

Informacje dodatkowe:

Pralka I szafa zlozona I zapakowana .

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 582889
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-09-2017, 09:58

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

1250 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 23:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-10 do 2017-09-17

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem pomyłki na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do totalnego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, na przykład mokrą gąbką. Potem warto zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, gdyż elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich meblach, takich jak przykładowo łóżko, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle czujność na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu pakunków, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Dortmund, Niemcy

8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Wakefield, Wielka Brytania

Od 8 wrz 2017 do 9 wrz 2017