(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Pralka i zmywarka (Nr 4869686)

Długość [m]:

45

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

0.80

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

430

Dystans: 1845.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Frankfurt Nad Menem

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Alicante/alacant

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 typy: artykuły elektryczne większych gabarytów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

Jeśli zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba obawiać się o stosowne zabezpieczenie sprzętu. W sytuacji, gdy musisz przetransportować urządzenie AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną ostrożność, żeby uchronić się od uszkodzeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po produkcie.

Lodówki trzeba odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, powinno się wyciągnąć oraz popakować oddzielnie. W momencie przewozu pralki powinno się zadbać o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD trzeba domknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a kanty pralki zabezpieczamy styropianem. Artykuły duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

Cena transportu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, masy i działania urządzenia AGD. Innym bodźcem mającym wpływ na koszt jest odległość od momentu załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt około 100 złotych. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 zł.