(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Pralka. Lodówka. Zmywarka (Nr 4626637)

Pralka. Lodówka. Zmywarka

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

180

Waga w kg (łączna):

200.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1937.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Cirencester

Od 28 cze 2019 do 26 lip 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 30 cze 2019 do 10 sie 2019


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 gatunki: artykuły elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu produktów AGD

Kiedy zlecasz transport urządzeń AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o należyte zabezpieczenie sprzętu. W momencie, gdy planujesz przewieźć urządzenie AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną ostrożność, aby uniknąć zniszczeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po produkcie.

Lodówki trzeba rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada zdemontować oraz popakować odrębnie. W trakcie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a kanty pralki chronimy styropianem. Sprzęty wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

Koszt transportu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, ciężaru i stanu technicznego sprzętu AGD. Kolejnym bodźcem wpływającym na cenę będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt niecałe 100 PLN. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 PLN.