(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-28 19:52

pralka telewizor łóżeczko (złożone) 10 kartonów i 20 worków 35 l

(Nr 2246058)
pralka telewizor łóżeczko (złożone) 10 kartonów i 20 worków 35 l

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Dystans: 0.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

     W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka pudeł, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem małe meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują specjalne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Gdańsk, 22-100, Polska

1 lut 2018

Adres i termin dostawy

Gdańsk, 22-100, Polska

1 lut 2018