(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-04 17:35

Pralka transport w 2 strony

(Nr 2256084)
Pralka transport w 2 strony

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 28.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na dwa gatunki: produkty elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki przewozu produktów AGD

    Jeżeli zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba martwić się o właściwe osłonięcie artykułu. W przypadku, gdy musisz przetransportować sprzęt AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby ustrzec się uszkodzeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po urządzeniu.

    Lodówki należy rozmrozić co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, należy wyciągnąć i zapakować oddzielnie. W trakcie przewozu pralki należy zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy zamknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz kartony – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Artykuły pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, masy oraz sprawności artykułu AGD. Innym elementem rzutującym na koszt jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca wyładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy niecałe 100 złotych. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 złotych.

Adres i termin nadania

Józefów, Polska

5 sty 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

5 sty 2018