(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-05-27 16:37

Pralka wirnikowe wymiary 36,36,50 (Nr 2755780)

Pralka wirnikowe wymiary 36,36,50

Długość [m]:

0.36

Szerokość [m]:

0.36

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 1125.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na 2 gatunki: sprzęty elektryczne większych gabarytów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

    Gdy zamawiasz transport sprzętu AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o odpowiednie osłonięcie wyposażenia. W momencie, kiedy chcesz przewieźć produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne kartony po produkcie.

    Lodówki wypada rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, należy wyjąć oraz zapakować odrębnie. W momencie transportu pralki trzeba zadbać o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba pozamykać i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz pudełka – a kanty lodówki chronimy styropianem. Urządzenia duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, ciężaru oraz sprawności sprzętu AGD. Innym elementem rzutującym na koszt będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu rozładunku. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 zł. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 PLN. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

Żywiecka, Bielsko-Biała, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vejle, Dania

Termin elastyczny