(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-05-27 16:37

Pralka wirnikowe wymiary 36,36,50

(Nr 2755780)
Pralka wirnikowe wymiary 36,36,50

Długość [m]:

0,36

Szerokość [m]:

0,36

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 1125.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 598079
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-06-2018, 10:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-07 do 2018-06-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-06-09, 10:43

Opis oferty:

Kontakt ******* jak nie odbiore prosze o sms

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na 2 gatunki: sprzęty elektryczne większych gabarytów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

    Gdy zamawiasz transport sprzętu AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o odpowiednie osłonięcie wyposażenia. W momencie, kiedy chcesz przewieźć produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne kartony po produkcie.

    Lodówki wypada rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, należy wyjąć oraz zapakować odrębnie. W momencie transportu pralki trzeba zadbać o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba pozamykać i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz pudełka – a kanty lodówki chronimy styropianem. Urządzenia duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od wymiarów, ciężaru oraz sprawności sprzętu AGD. Innym elementem rzutującym na koszt będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu rozładunku. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 zł. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 PLN. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

Żywiecka, Bielsko-Biała, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vejle, Dania

Termin elastyczny