(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2016-11-30 15:02

Pralka z Pomorskiego Człuchów do holandii Venlo

(Nr 1477642)
Pralka z Pomorskiego Człuchów do holandii Venlo

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

90

Waga w kg:

25.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 962.20 km

Informacje dodatkowe:

Pralka z Człuchkwa do Venlo Limburgia Holandia. Kolega swoja za 90 zl przewiozl z jedna z firm ale numer niezapisany szukam taniego i bezpiecznego transportu na juz.

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-12-2016, 17:46

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-06

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-06, 09:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić dwa gatunki: artykuły elektryczne dużych formatów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby przewozu produktów AGD

    Jeśli zamawiasz transport urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz obawiać się o odpowiednie osłonięcie artykułu. W sytuacji, gdy musisz przewieźć produkty AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby uchronić się od uszkodzeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po sprzęcie.

    Zamrażarki należy rozmrozić co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, trzeba zdemontować oraz popakować osobno. W przypadku transportu pralki należy zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba domknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Sprzęty znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy w głównej mierze od wielkości, wagi i sprawności produktu AGD. Innym czynnikiem wpływającym na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 . Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 . Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 złotych.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Człuchów, 77-300, Czarnieckiego, 11

Od 1 gru 2016 do 2 gru 2016

Adres i termin dostawy

Holandia, Venlo, 5912 AH, Roermondsestraat , 23

Od 3 gru 2016 do 4 gru 2016