(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-06 12:30

Pralka zmywarka

(Nr 2012192)
Pralka zmywarka

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

120.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1606.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ uchybienia w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do totalnego zniszczenia i konieczności zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, na przykład mokrą ściereczką. Następnie warto przeanalizować, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, albowiem elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może utracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo wielkich obiektach, takich jak np. łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu przedmiotów, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Vestnes, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny