(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-06 12:30

Pralka zmywarka

(Nr 2012195)
Pralka zmywarka

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

120.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1606.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na parę kwestii, dlatego że nieprawidłowości na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. wilgotną szmatką. Następnie należałoby zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. segment może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu mebli, a także podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Vestnes, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny