(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Pralka, zmywarka do naczyn (Nr 4818592)

Pralka, zmywarka do naczyn

Długość [m]:

1.28

Szerokość [m]:

1.50

Wysokość [m]:

172

Waga w kg (łączna):

95

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

80

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 924.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Monachium

Od 8 lis 2019 do 15 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Broniewice

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 gatunki: produkty elektryczne większych formatów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

Kiedy zlecasz przewóz sprzętu AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie musisz obawiać się o stosowne osłonięcie sprzętu. W sytuacji, gdy chcesz przetransportować wyposażenie AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby uniknąć zniszczeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po urządzeniu.

Zamrażarki powinno się odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, wypada zdemontować i spakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki wypada zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i innych otwieranych sprzętów AGD trzeba zamknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz pudełka – a kanty lodówki chronimy styropianem. Sprzęty pokaźne przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

Cena transportu AGD zależy głównie od wielkości, wagi oraz stanu technicznego wyposażenia AGD. Innym bodźcem mającym wpływ na koszt jest odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy około 100 zł. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.