(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-25 19:50

pralko-suszarka

(Nr 2114805)
pralko-suszarka

Długość [m]:

0.59

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.850

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 424.00 km

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli artykuły dla domu można podzielić na dwa gatunki: artykuły elektryczne znaczących rozmiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Kiedy zlecasz transport produktów AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz obawiać się o stosowne zabezpieczenie produktu. W przypadku, kiedy musisz przewieźć urządzenie AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną ostrożność, aby uniknąć zniszczeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po produkcie.

    Zamrażarki należy odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada wyciągnąć oraz popakować oddzielnie. W momencie przewozu pralki wypada zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD należy zamknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy szczególnie od gabarytów, wagi i sprawności wyposażenia AGD. Innym bodźcem mającym wpływ na koszt jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy około 100 zł. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 PLN.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ciechanów, 06-400, Polska

Termin elastyczny