(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pralko-suszarka (Nr 8172364)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Pralko-suszarka
Wpisane wymiary
60 x 48 x 85 cm
Wpisana waga
65 kg
1
Łączna waga:
65 kg
Dystans
861 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Szybkie zlecenie

To zlecenie realizuje:

ID firmy: 21888

Cena: 550 zł brutto

Nadanie: Od 22 lis 2021 do 24 lis 2021
Dostawa: Od 6 gru 2021 do 10 gru 2021

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice

Od 22 lis 2021 do 24 lis 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Walldürn

Od 6 gru 2021 do 10 gru 2021


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na 2 gatunki: produkty elektryczne znaczących rozmiarów takich jak lodówki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

Jeśli zlecasz transport wyposażenia AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz obawiać się o właściwe zabezpieczenie produktu. W przypadku, kiedy musisz przetransportować sprzęt AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uchronić się od uszkodzeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po sprzęcie.

Lodówki trzeba odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, powinno się wyjąć oraz popakować osobno. W momencie transportu pralki trzeba zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki i kartony – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Sprzęty wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

Cena transportu AGD zależy w głównej mierze od wymiarów, ciężaru oraz uszkodzenia produktu AGD. Innym czynnikiem rzutującym na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy około 100 zł. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 złotych.