(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Pralko-suszarka Siemens WD14H420PL (Nr 7571366)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Pralko-suszarka Siemens WD14H420PL
Wpisane wymiary
66 x 60 x 71 cm
Wpisana waga
91 kg
1
Łączna waga:
91 kg
Dystans
450 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Janki

Od 15 mar 2021 do 28 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

Od 15 mar 2021 do 28 mar 2021


Transport sprzętu RTV

Sprzęt RTV to na przykład telewizory i adaptery, nagrywarki DVD, telefony komórkowe, sprzęty stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz różnorodne urządzenia elektroniczne, które głównie stosuje się w domu.

Spakowanie sprzętu RTV

Trwałość pudełka trzeba dopasować do wielkości oraz ciężaru sprzętu. Dobrą praktyką jest wykorzystać oryginalne pudełko sprzętu, które chcemy przewieźć. W momencie, kiedy już nie mamy dostępu do oryginalnego kartonu, zadbajmy, żeby zminimalizować pustą lukę oraz ustrzec się przed przesuwaniem sprzętu w opakowaniu zastępczym. Wolną przestrzeń należy napakować gazetami, folią bąbelkową lub styropianem. Przed spakowaniem sprzętu RTV należy poowijać go folią stretch, aby uniknąć zniszczenia. W przypadku niewielkich części, sprzęt izoluje się wykorzystując styropian. Przy zastosowaniu sprzętów elektronicznych o wielkich gabarytach, powinno się pamiętać, aby rozdzielić lub wyciągnąć drobniejsze elementy, jak np. antenę lub przewody. Duże sprzęty kładzie się na paletach, a potem okręca folią stretch w taki sposób, aby nie poruszały się lub nie wychodziły poza paletę.

Cena transportu urządzenia elektronicznego

Koszt transportu sprzętu elektronicznego uzależniony jest często od trasy przesyłki oraz jej wymiarów – szerokości, wysokości i wagi sprzętu. Ważną kwestią jest również to, czy mamy oryginalne pudełko sprzętu RTV, czy też nie. Jeżeli sprzęt wymaga stosownego opakowania i ochrony ze strony przewoźnika, wówczas odbije się to również na końcowy koszt przewozu.