(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-04-27 13:50

pralko-suszarla (Nr 2638112)

pralko-suszarla

Długość [m]:

0.60

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.90

Waga w kg (łączna):

70.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 16.00 km

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić dwa typy: sprzęty elektryczne większych formatów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki transportu urządzeń AGD

    Kiedy zamawiasz transport sprzętu AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie trzeba obawiać się o stosowne zabezpieczenie produktu. W przypadku, gdy chcesz przewieźć produkty AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną czujność, aby ustrzec się uszkodzeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Lodówki należy rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, powinno się wyjąć i popakować oddzielnie. W trakcie przewozu pralki powinno się zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba zamknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i pudełka – a kanty pralki chronimy styropianem. Artykuły duże takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy szczególnie od gabarytów, masy oraz sprawności urządzenia AGD. Innym bodźcem oddziaływującym na cenę będzie odległość od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 złotych. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 złotych.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

28 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Police, Polska

28 kwi 2018