(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-11-22 18:20

Prasa

(Nr 2172621)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1017.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn lub sprzętu wymaga praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna dostatecznie dobrze osłonić maszynę, żeby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadraśnięć jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu należą spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

    Cena transportu urządzeń i sprzętu będzie związana zazwyczaj od wielkości jak i wagi urządzenia oraz od odległości od miejsca załadunku do obszaru rozładunku. Z reguły transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i wymaga właściwych zaświadczeń jak i specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z kosztem prawie 1,02 zł/km.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu za granicą

    Głównymi kierunkami w międzynarodowym przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu maszyn lub sprzętu na jeden kilometr na trasie Polska – Wielka Brytania wynosi 0,70 złotych. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do UK cena wyniesie prawie 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku Polska – Niemcy za transport urządzeń poniesiemy koszt średnio 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka kosztuje średnio 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Karlstad, 65225, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sierakowice, 83-340, Polska

Termin elastyczny