(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-07-25 14:51

prasa do surowcow wtornych

(Nr 1921813)
prasa do surowcow wtornych

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

3,5

Waga w kg (łączna):

2000.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Dystans: 301.00 km

Informacje dodatkowe:

Dokladna lokalizacja to Brandenburg k/Poczdamu, ale po wpisaniu tutaj w rubryczke wyskakuje blad, ze nie moze znalezc lokalizacji. Do zaladowania-rozladowania potrzebny jest dzwig. Maszyne mozna polozyc w innej pozycji. Zaladunek musi odbyc sie w wyznaczonym terminie tj. 07.08.20017r. w godz. 10-13. Rozladunek termin do uzgodnienia.

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 21:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-08-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości: (5)

Dorota G. (Zleceniodawca)
26-07-2017, 12:06
Dzien dobry Dziekuje za przedstawienie oferty. Transport maszyny wymaga specjalistycznego sprzetu do zaladunku - HDS lub inny dzwig, tak wiec jesli Panstwa oferta nie zawiera opcji zaladunku i rozladunku nie mozemy z niej skorzystac. Jezeli w panstwa ofercie znajduje sie usluga zaladunku dzwigiem prosze o kontakt.
Mariusz P. (Przewoźnik)
26-07-2017, 16:55
Witam, oferta złożona z załadunkiem i rozładunkiem po stronie zleceniodawcy, wysyłka HDS po ten ładunek to koszt około 4500 zł
Mariusz P. (Przewoźnik)
26-07-2017, 16:55
Witam, oferta złożona z załadunkiem i rozładunkiem po stronie zleceniodawcy, wysyłka HDS po ten ładunek to koszt około 4500 zł
Dorota G. (Zleceniodawca)
27-07-2017, 16:47
Dziekuje za odpowiedz. Zorientuje sie jaka jest mozliwosc zaladunku na miejscu i odpowiem w pozniejszym terminie.
Mariusz P. (Przewoźnik)
27-07-2017, 18:26
ok, jak coś to zapraszam :)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport of machinery and industrial equipment

    Przewóz urządzeń przemysłowych jest pojęciem szalenie powszechnym oraz stosunkowo skomplikowanym do realizacji. Wynika to głównie z formatów i wagi takich maszyn, które w zależności od zastosowania mocno się różnią, a potrafią uzyskiwać szczególnie znaczne parametry. Do ich przewiezienia zwykle są wskazane specjalistyczne ciężarówki przystosowane do transportu ładunków ponad przeciętne wymiary. W przypadku takich przewozów czasem konieczne jest pozwolenie na przejazd. Przyda się skonsultować się w tej kwestii z wyszukaną firmą transportową, aby uniknąć zabrania sprzętu w trakcie jazdy przez drogówkę. W momencie, gdy poszukujemy tego rodzaju transportu, opłaca się skorzystać z giełdy transportowej, takiej jak Clicktrans. Dzięki Clicktrans, do twojego zlecenia przewozu ma wgląd bardzo dużo rozmaitych firm posiadających wszelkiego typu pojazdy, a poprzez sposób licytowania zleceń, zdarza się otrzymać wysoce atrakcyjną cenę za usługę. W wypadku transportu maszyn za granicę, do Wielkiej Brytanii lub Niemiec, koszt takiej usługi to niecałe 1,28 złotych za kilometr. Ponieważ maszyny takie jak kombajny, silosy czy pozostałe pojazdy rolnicze lub budowlane, są towarami cennymi, warto wyszukać przewoźników, którzy posiadają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą transportowanego ładunku.

Adres i termin nadania

Potsdam, Niemcy

7 sie 2017

Adres i termin dostawy

Jelenia Góra, Polska

Termin elastyczny