(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

prasa kostkująca Fahr Kola typ HD30 (Nr 4857078)

Długość [m]:

3.20

Szerokość [m]:

2.60

Wysokość [m]:

1.50

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 631.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Mroczenko

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nawojowa

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi porządnie ochronić sprzęt, żeby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadrapań jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport urządzeń i sprzętu są spawarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu jest związana zazwyczaj od wielkości i wagi maszyny oraz od odległości od miejsca załadunku do punktu rozładunku. Zazwyczaj przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania należytych zaświadczeń jak i dużej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z kosztem około 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

Często wybieranymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt przewozu urządzeń lub sprzętu za 1 km przy trasie nasz kraj – Anglia kosztuje 0,70 złotych. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Anglii zapłacimy średnio 0,23 zł/km. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń będzie kosztował prawie 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi około 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.