(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

pręty zbrojeniowe (Nr 5060594)

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

4000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 187.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 10 wrz 2019 do 12 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Młochów

Od 11 wrz 2019 do 12 wrz 2019


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przetransportowania niewielki towar, który nie wymaga zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia dużej przestrzeni, wtedy użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest w sam raz. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL zalicza się wozy, których ciężar przekracza 3,5 tony oraz pozostałe maszyny spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka oraz furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wycenie transportu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i rozmiar. Należy również dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, warto opisać pakunek. Istotna jest także informacja w kwestii usługi – czy obejmuje tylko transport, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Kluczowy jest również termin realizacji usługi.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to z reguły palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.