(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2016-11-28 17:31

Prezent pod choinkę

(Nr 1465112)
Prezent pod choinkę

Waga w kg:

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

200 kartonów o wymiarach 57x44x41 cm, tj. 20m3

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 946.80 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

6300 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 20:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 6300 zł

Wiadomości:

6390 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 19:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-17

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 6390 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przetransportowania nieduży towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania dużej powierzchni, wtedy wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 

    Do ciężarówek używanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których ciężar przewyższa 3,5 tony oraz inne samochody spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki typu: firanka oraz furgon. Wariant ciężarówki powinien być dostosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu ceny transportu ładunku w obrębie LTL, ważne są jego parametry – waga i gabaryty. Warto również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, powinno się opisać pakunek. Kluczowa jest również informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy również załadunek i rozładunek. Kluczowy może być również termin realizacji transportu.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to często palety, narzędzia, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Dzięgielów, 43-445

Od 7 gru 2016 do 9 gru 2016

Adres i termin dostawy

Rumunia, Sibiu i Brasov

Termin elastyczny