(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-02-13 11:46

Profile alunminiowe

(Nr 2378764)
Profile alunminiowe

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Palety drewniane; materiał zabezpieczony Papierem, zabandowany

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 263.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków jest zależny od rozmiaru ładunku, terminu przewozu oraz odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Przewóz towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią podłoże, na którym rozkłada się niewielkie rzeczy lub pakunki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj transportuje się meble, paczki, artykuły budowlane (np., farby, kamień itd.), okna jak także produkty chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który należy transportować pojazdem ciężarowym oraz zapełnia zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie transportu stosuje się różnego rodzaju ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych towarów może wymagać kontenera – głównie w przypadku transportu towarów płynnych i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także przewozić drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunki – ładunki, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Lębork, Polska

8 mar 2018

Adres i termin dostawy

Międzyzdroje, 72-500, Polska

Termin elastyczny