(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Profile metalowe zimnogięte (Nr 5591983)

Długość [m]:

5200

Szerokość [m]:

800

Wysokość [m]:

400

Waga w kg (łączna):

1000

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 262.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Zgierz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Połajewo

Termin elastyczny


Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy portal licytacyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda przewozowa tworzy bazę obecnych zleceń i gwarantuje przewoźnikom należyty dostęp do zleceń uszeregowanych według kategorii. W momencie gdy mamy potrzebę skorzystać z giełdy transportowej, należy zarejestrować się – opcja ta jest całkowicie bezpłatna. Kolejnym krokiem jaki wystarczy wykonać to należy dołączyć swoje zlecenie (kiedy jesteś zleceniodawcą) lub wyszukać zlecenia na wyznaczonej trasie (kiedy jesteś firmą transportową).

Jakie zalety daje Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl firmom transportowym daje dostęp do kilkudziesięciu tysięcy ofert w Polsce i za granicą, a zlecającym transport - szansę zaprezentowania swojego ładunku tysiącom przewoźników, którzy w lot przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki zobaczycie na giełdzie transportowej?

Na giełdzie transportowej znajdują się zlecenia transportowe dla różnorakiego rodzaju ładunków. Osoby zlecające transport mogą zgłosić transport w ramach wielu kategorii, np.: meble, motocykle i skutery, pojazdy inne, paczki, specjalnej ostrożności, pojazdy budowlane, przyczepy, pojazdy zabytkowe, quady, skutery śnieżne, części i akcesoria, palety, kontener, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt RTV, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, szkło/kruche/łamliwe, dzieła sztuki, jachty, kajaki, pasażerowie jak i wiele innych. Do najbardziej rozpowszechnionych kategorii ofert transportowych są zaliczane: przewóz samochodów, transport mebli, jaki i giełda przeprowadzek. Znaczną większość wystawionych przesyłek są oferty transportowe na busa, czyli zlecenia transportowe do 3,5 tony.