(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Profile stalowe 50x30 - 10szt po 3mb (Nr 3255066)

Profile stalowe 50x30 - 10szt po 3mb

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 317.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Zamość

Od 18 wrz 2018 do 20 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 21 wrz 2018 do 25 wrz 2018


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem można podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, kiedy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami trocin, papieru czy też gąbką. Nadzwyczaj delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).