(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-01-05 13:58

Prosze o cene na transport z Krakowa do Lausanne/CH lub moge odebrac z Francji - Pontarlier lub Besançon. Daty zaladunku i rozladunku luzne. Do przewiezienia jest szyba 180 cm x 80 cm , 2 kartony po 6 bt.wina, karton z blachami 200 cm x 20 cm x 10 cm. karton z deskami 100 cm x 40 cm x 20 cm.Waga 85 kg.

(Nr 2258480)
Prosze o cene na transport z Krakowa do Lausanne/CH lub moge odebrac z Francji - Pontarlier lub Besançon. Daty zaladunku i rozladunku luzne. Do przewiezienia jest szyba 180 cm x 80 cm , 2 kartony po 6 bt.wina, karton z blachami 200 cm x 20 cm x 10 cm. karton z deskami 100 cm x 40 cm  x 20 cm.Waga 85 kg.

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

85.00

Ilość sztuk:

5

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1449.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, należy wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, gdy planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

8 sty 2018

Adres i termin dostawy

Lausanne, Szwajcaria

Termin elastyczny