(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Części i akcesoria Dodano: 2018-07-22 18:23

Przedni błotnik Fiat Fiorino.

(Nr 2997948)
Przedni błotnik Fiat Fiorino.

Długość [m]:

0.1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Budżet zlecenia [zł]:

50

Dystans: 295.00 km

Informacje dodatkowe:

Przedni błotnik fiat Fiorino

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport części i akcesoriów

    Transport części i gadżetów do aut uważany jest za przewóz stwarzający pewne problemy i wymagający szczególnego zabezpieczenia . Oferty przewozu części i akcesoriów warto, żeby były przeprowadzane przez profesjonalnego przewoźnika, specjalizującego się w danej płaszczyźnie transportu i miejący właściwe ubezpieczenie. Pośród zleceń dotyczących przewozu części i akcesoriów z reguły można znaleźć: opony, zderzaki, nadkola maski, drzwi do auta, ale także części domagające się zachowania z jeszcze większą ostrożnością – silniki czy poduszki powietrzne.

Cena transportu części i akcesoriów

    Cena transportu części i gadżetów do wozów uzależniona jest od wymiarów: szerokości, długości i wysokości elementu , a również od fragmentu trasy, na którym jest zrealizowana przesyłka. Jeśli części i gadżety wymagają specjalistycznych, pomocniczych zabezpieczeń po stronie przewoźnika, będzie miało znaczenie to także na ostateczną cenę przewozu. Przykładowo, transport kompletu felg z Wickford (Anglia) do Środy Śląskiej (Polska) to cena niecałe 220 PLN. Przewóz opony rolniczej na odcinku Toruń – Widuchowa wiąże się z sumą niecałe 90 złotych. Za transport skrzyni biegów z Kalisza do Katowic wydamy około 100 PLN. Zlecenie transportu zderzaka i płyty silnika na drodze Poznań – Warszawa wiąże się z kosztem 190 PLN. Transport przedniej maski do Skody na trasie Gorzów Wielkopolski – Chatham w UK to koszt średnio 300 złotych.

Adres i termin nadania

Tarnów, 33-100, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny