(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-01 17:27

Przedni most ciągnikowy+silnik C-330

(Nr 2249661)

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

500.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 368.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków jest zależny od rozmiaru ładunku, daty przewozu oraz odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Przewóz ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią podstawę, na której układa się mniejsze przedmioty lub pakunki. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często transportuje się artykuły spożywcze, szkło, towary budowlane (na przykład farby, panele itd.), okna jak także artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który należy transportować samochodem ciężarowym oraz zapełnia zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Przy takim typie transportu stosuje się różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowego – zwłaszcza przy przewozie ładunków w postaci płynu oraz ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również przewozić towary drobne w opakowaniach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunki – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Opoczno, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sokółka, 16-100, Polska

Termin elastyczny