(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-25 20:19

Przedni most ciągnikowy+silnik C-330

(Nr 2321460)

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

500.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 360.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu różnych towarów jest uzależniony od rozmiaru towaru, daty przewozu oraz odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

    Transport towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podłoże, na którym rozkłada się nieduże przedmioty lub pakunki. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na tych platformach często przewozi się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (np., farby, panele itd.), okna jak również produkty chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem i zapełnia jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do takiego rodzaju transportu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

    Kontenery – Przewóz pewnych towarów może wymagać pojemnika metalowego – głównie przy przewozie towarów płynnych oraz ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również przewozić towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Wywrotka – służy do przewozu materiałów płynnych i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Inne towary – ładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Opoczno, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sokółka, 16-100, Polska

Termin elastyczny