(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Części i akcesoria Dodano: 2017-07-26 20:41

Przedni TUZ (przedni podnosnik) do traktora

(Nr 1924099)
Przedni TUZ (przedni podnosnik) do traktora

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

400.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 559.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 593389
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 09:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-28 do 2017-08-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport części i akcesoriów

    Przewóz części i gadżetów do pojazdów traktowany jest jako transport stwarzający pewne niebezpieczeństwo i potrzebujący szczególnego zabezpieczenia . Zlecenia przewozu części i akcesoriów wypadałoby, żeby były przeprowadzane przez profesjonalnego przewoźnika, specjalizującego się w tej branży transportu i mający stosowne ubezpieczenie. Spośród ofert tyczących się transportu części i akcesoriów często można znaleźć: opony, skrzynie biegów, nadkola maski, drzwi do auta, ale również części potrzebujące zachowania z jeszcze większą bacznością – silniki czy poduszki powietrzne.

Cena transportu części i gadżetów

    Cena transportu części i gadżetów do aut zależna jest od gabarytu: rozpiętości, długości i wysokości elementu i zazwyczaj od fragmentu trasy, na którym jest zrealizowana paczka. Kiedy części i akcesoria wymagają specjalnych, dodatkowych zabezpieczeń ze strony firmy transportowej, wpłynie to również na końcowy koszt transportu. Na przykład, transport 4 felg z Wickford (Anglia) do Środy Śląskiej (Polska) to cena niecałe 220 PLN. Przewóz opony rolniczej z Torunia do Widuchowa wiąże się z sumą ok. 90 zł. Za transport skrzyni biegów z Kalisza do Katowic zapłacimy około 100 zł. Zlecenie transportu zderzaka i płyty silnika na drodze z Poznania do Warszawy będzie wiązać się z kosztem 190 złotych. Transport przedniej maski do Skody na trasie Gorzów Wielkopolski – Chatham w Wielkiej Brytanii to koszt blisko 300 zł.

Adres i termin nadania

Hrubieszów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sobótka, 63-450, Polska

Termin elastyczny