(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przekładnia (Nr 5275194)

Długość [m]:

0.40

Szerokość [m]:

0.45

Wysokość [m]:

0.45

Waga w kg (łączna):

48.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 1886.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Ceredigion, Aberystwyth

Od 16 paź 2019 do 10 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Prudnik

Od 17 paź 2019 do 30 lis 2019


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna prawidłowo ochronić sprzęt, żeby ustrzec się uszkodzeń, otarć i wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport maszyn i sprzętu są spawarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Koszt transportu maszyn i sprzętu

Cena transportu urządzeń i sprzętu będzie zależna często od wymiarów i ciężaru maszyny, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do punktu rozładunku. Często przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych zaświadczeń oraz dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z kosztem blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

Głównymi kierunkami w europejskim transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz UK. Średni koszt przewozu maszyn lub sprzętu na jeden km na trasie nasz kraj – Anglia jest wydatkiem około 0,70 złotych. Orientacyjnie np., transport spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie niecałe 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń wydamy niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.