(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przemyśl -Słupsk belki drewniane 10 ton (Nr 7568451)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Przemyśl -Słupsk belki drewniane 10 ton
600 x 220 x 200 cm
10000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
10000 kg
Dystans
791 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Przemyśl

15 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Słupsk

16 mar 2021


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje przede wszystkim przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu ustalić kilka kluczowych formalności.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które zdołają udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, warto uzgodnić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu starczy odkryta naczepa. Gdy potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie właściwych dokumentów, oprócz tego w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po ustaleniu swoich warunków, najczęściej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich paczek, a duża konkurencja pozwala osiągnięcie niskich stawek.