(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przenośnik ślimakowy (Nr 6366023)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

0.15

Wysokość [m]:

0.15

Waga w kg (łączna):

80

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 575.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Smętowo Graniczne

Od 22 lip 2020 do 25 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Głęboka

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi właściwie osłonić maszynę, aby ustrzec się zniszczeń, zarysowań oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, stelaże, kompresory, piece, maszyny czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena transportu urządzeń i sprzętu

Cena przewozu maszyn i sprzętu będzie uzależniona przede wszystkim od wymiarów jak i wagi urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do punktu rozładunku. Zazwyczaj transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych koncesji oraz specjalistycznej wiedzy ze strony firmy transportowej. W Polsce średnia cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z ceną około 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu na obczyznę

Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt transportu maszyn i sprzętu za jeden km na trasie Polska – Wielka Brytania kosztuje 0,70 złotych. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Anglii będzie kosztował niecałe 0,23 zł za kilometr. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń poniesiemy koszt niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka kosztuje średnio 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.