(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przenośnik ślimakowy (Nr 6392991)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 466.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Smętowo Graniczne

Od 29 lip 2020 do 31 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Gliwice

Od 29 lip 2020 do 31 lip 2020


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn i sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien kompetentnie osłonić sprzęt, żeby ustrzec się zniszczeń, zarysowań oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz maszyn i sprzętu są frezarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Koszt transportu maszyn i sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu jest uzależniona głównie od gabarytu i ciężaru urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do obszaru wyładunku. Głównie transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga przepisowych certyfikatów jak również specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z kosztem około 1,02 zł/km.

Cena transportu maszyn i sprzętu na obczyznę

Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu na jeden km na trasie Polska – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 zł. Orientacyjnie np., przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował niecałe 0,23 zł/km. Tymczasem na odcinku Polska – Niemcy za transport urządzeń będzie kosztował średnio 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka będzie wynosił prawie 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.